ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Eylül 2013 Pazartesi 10:36

Vodafone Arena ilke imza atacak

Vodafone Arena ilke imza atacak

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Vodafone Arena'yı Türkiye'nin ilk yeşil dostu akıllı stadyumu olarak planlıyoruz" ifadesini kullandı.


Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman,  amaçlarının,  başta Vodafone Arena olmak üzere, yeni projelerle rakiplerinin bütçesine hızla  ulaşıp, onları geride bırakmak olduğunu söyledi. 
 
Orman, siyah-beyazlı kulübün aylık resmi yayın organı Beşiktaş  Dergisi'nin eylül sayısında yer alan yazısında, hayallerini adım adım  gerçekleştirerek, dünya kulübü olma yolunda hızlı adımlar attıklarını belirterek,  şu ifadeleri kullandı: "Büyüklerimizden aldığımız mirası, çocuklarımıza ve torunlarımıza en  iyi şekilde bırakmak için, camiamızın yıllardır beklediği stat projesinde,  dünyanın en önemli şirketlerinden ve dev markalarından biri olan Vodafone ile iş  birliği yapmaya karar verdik. 13 Haziran'da Vodafone ile yaptığımız iyi niyet  anlaşmasını geçtiğimiz ay sponsorluk anlaşması olarak imzaladık." 
 
"Amacımız, başta Vodafone Arena olmak üzere, yeni projelerle  rakiplerimizin bütçesine hızla ulaşıp, onları gerimizde bırakmak. Vodafone  Arena'nın Beşiktaş taraftarlarına ve tüm İstanbullulara şimdiden hayırlı olmasını  diliyorum" diyen Orman, yazısında daha sonra şu görüşleri aktardı: "Türkiye spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşması olan bu  işbirliği ile yeni stadımızın isim hakkını 15 yıllığına Vodafone'a verdik. Toplam  beş yıl süreyle Beşiktaşımızın ana sponsoru olacaklar ve futbol takımımızın  formasının göğüsünde logosu bulunacak. Sponsorluğun toplam değeri 145 milyon  dolar. Sadece Beşiktaşımıza değil, Türkiye sporuna, konser, eğlence, moda  dünyasına da büyük değer katacak olan Vodafone Arena'yı, Türkiye'nin ilk yeşil  dostu akıllı stadyumu olarak planlıyoruz." 
 
"Vodafone Arena, Beşiktaşımızın geleceğinin teminatıdır" 
 
Başkan Orman, yeni stadın Beşiktaş'ın geleceğinin teminatı olduğunu  vurgulayarak, şunları kaydetti: "Vodafone'la yaptığımız bu anlaşma, kulübümüze büyük gelir sağlayacak  ve dünyanın en keyifli, örnek gösterilen stadını yeniden inşa etmenin gururunu  hep birlikte yaşayacağız. Vodafone Arena, Beşiktaşımızın geleceğinin teminatıdır  ve biz de kulübümüze en az yük olacak şekilde bu stadı inşa edebilmenin gayreti  içinde olacağız. İlerleyen günlerde stat inşaatını hızlandıracağız. Bir an evvel  kendi evimize dönmek zorundayız. Vodafone ve taraftarlarımızın desteğiyle bu  süreci başaracağımızdan hiç şüphem yok." 
 
Taraftarların, kombine kartlara ve lisanslı ürünlere büyük ilgi  göstermesinin kulüp açısından sevindirici olduğunu belirten Orman, dergideki  yazısını şöyle tamamladı: "Yeni sezon formalarımızın satışa çıkması ile rekor denilebilecek  boyutlara ulaşan bu ilginin artarak devam etmesini diliyor, kombinelere ve  lisanslı ürünlerimize sahip çıkan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Önemli  bir dönemeçten geçmekte olan kulübümüz, sizlerin bu sevgisi, ilgisi ve desteği  ile her zorluğu aşacak ve yine sizlere zaferler yaşatmak için var gücüyle  çalışacaktır. Son olarak bu ay okulları açılan tüm yavrularımıza aydınlık  yarınlar ve başarılar diliyorum." 
 
  
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER