SON DAKİKA :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ekim 2014 Cuma 16:54

Prandelli'den "4. yıldız" açıklaması

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/varsa-yoksa-4-yildiz-1479607-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/varsa-yoksa-4-yildiz-1479607-622x360.jpg
Varsa yoksa 4. yıldız!

Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde oynadıkları Borussia Dortmund mücadelesi sonrası 4. yıldızdan bahsettiğini, bu sene ligi kazanmanın tarihi bir başarı olacağını söyledi.


Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde oynadıkları Borussia Dortmund mücadelesi sonrası 4. yıldızdan bahsettiğini, bu sene ligi kazanmanın tarihi bir başarı olacağını söyledi.

Galatasaray’ın İtalyan çalıştırıcısı Cesare Prandelli, GS TV’ye yaptığı açıklamada, "Borussia Dortmund’la oynadığımız karşılaşma sonrasında, 4. yıldızın birinci hedefimiz olduğunu belirttim. Bazıları açıklamalarımı Galatasaray’ın uluslararası imajını kalbimde hissetmiyormuşum gibi yorumladı. Ancak bu doğru değil. Biliyorum ki Galatasaray’ın olmazsa olmazı ve misyonu bu büyük ülkenin tarihini de onore ederek, yabancı takımlara karşı galip gelmektir" dedi.

"ÖNÜMÜZDEKİ ULUSLARARASI MÜCADELELERDE ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ"

Prandelli, Şampiyonlar Ligi’ni önemsediklerini fakat 4. yıldızın da kendileri için büyük önem taşıdığını vurgulayarak, "Dördüncü yıldızdan bahsettim, çünkü bu sene ligi kazanmak tarihi bir başarı olacak. Bu başarı bize şu anda bulunduğumuz ekonomik şartlardan daha iyisini sağlayacak ve bize gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’ne katılım imkanı sağlayacak. Takımım adına konuşuyorum. Önümüzdeki uluslararası mücadelelerde elimizden gelen her şeyi yapacağız. Renklerimizi onurlandırmak ve Avrupa’nın üst düzey futbolunda kalabilmek için her anımızı buna adamış durumdayız” diye konuştu.

 

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Beşiktaş'ta sakat oyuncuların durumu

SONRAKİ HABER

Cech Beşiktaş'a gidebilir

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.