ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mart 2014 Cuma 19:26

Vakıfbanklı voleybolcular, dörtlü finalden umutlu

Vakıfbanklı voleybolcular, dörtlü finalden umutlu


Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı sporcuları Naz Aydemir Akyol ve Kübra Akman, Azerbaycan’da yapılacak olan 4’lü final maçlarının zorlu geçeceğini, fakat umutlu olduklarını söyledi.

İstanbul Burhan Felek Spor Salonu’nda Cihan Haber Ajansı’na açıklamalarda bulunan sporculardan Naz Aydemir Akyol, "Finale katılan her takımın şansının eşit olduğunu düşünüyorum. Bizim favori olduğumuzu düşünmüyorum. Diğer takımlarda çok güçlü takımlar. Hiçbir maç oynamadan kazanılmıyor. Öncelikle yarı finale çıkmaya çalışacağız. Sonrasında yapabileceğimiz herşeyi yapıp finale çıkarak kupayı düşünmeye çalışacağız." diye konuştu.

Genç oyuncusu Kübra Akman ise, kendisinin ilk defa 4’lü final heyecanı yaşadığını belirtti. Kübra, "Öncelikle Naz’ın da dediği gibi rakiplerimiz çok zorlu. Eczacıbaşı gibi güçlü bir rakiple oynayacağız. Takım olarak bir heyecanımız var. Fakat ben ilk defa katılacak olmamdan dolayı daha da heyecanlıyım. Hazırlıklarımız çok yoğun geçiyor. Önümüzde daha bir buçuk haftamız var. Daha çok çalışıp daha çok isteyip tunuvaya iyi bir şekilde hazırlanacağız." dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER