ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Şubat 2013 Pazartesi 14:38

Vakıfbank liderliğini korudu

Vakıfbank liderliğini korudu

Voleybol Acıbadem Bayanlar Ligi’nde nefes kesen heyecan devam ediyor


Acıbadem bayanlar Voleybol Ligi’nde hafta sonu yapılan maçların ardından Vakıfbank, liderliğini koruyor.
16. hafta maçlarından sadece ikisinin yapıldığı ve geri kalan takımların 15. hafta maçlarını oynadığı ligde, deplasmanda İlbank’ı 3-0 yenen Vakıfbank, 44 puanla zirvedeki yerini korudu.

Fenerbahçe’yi set vermeden geçen Eczacıbaşı VitrA, 42 puanla ikinci sırada yer alıyor. Listenin 3. sırasında Bakırköy Belediye’yi 3-1 yenen, maç fazlası ve 36 puanlı Galatasaray Daikin bulunuyor.

Ligde bu hafta yapılan maçlarda alınan sonuçlar, son puan durumu ve gelecek haftanın maç programı şöyle:

Sonuçlar

Ereğli Belediye - Bursa Büyükşehir Belediye........( 1 - 3 )

İlbank - Vakıfbank.................................( 0 - 3 )

İBA Kimya TED Kolejliler - Ereğli Belediye.........( 0 - 3 )

Nilüfer Belediye - Sarıyer Belediye................( 2 - 3 )

Galatasaray Daikin - Bakırköy Belediye.............( 3 - 1 )

Bursa Büyükşehir Bld. - Beşiktaş Bahçeşehir Ünv....( 3 - 0 )

Eczacıbaşı VitrA - Fenerbahçe......................( 3 - 0 )

Puan durumu

TAKIMLAR O G M AS VS P

1.Vakıfbank 15 15 0 45 5 44

2.Eczacıbaşı VitrA 15 14 1 43 8 42

3.Galatasaray Daikin 16 12 4 38 17 36

4.Fenerbahçe 15 10 5 34 19 29

5.Beşiktaş Bahçeşehir Ünv. 15 7 8 23 29 21

6.Bursa Büyükşehir Bld. 16 7 9 26 32 19

7.Sarıyer Belediye 15 7 8 26 34 19

8.Ereğli Belediye 16 6 10 24 34 18

9.İlbank 15 4 11 21 34 15

10.Bakırköy Bld. Yeşilyurt 15 5 10 20 36 14

11.Nilüfer Belediye 16 4 12 18 39 13

12.İBA Kimya TED Kolejliler 15 1 14 11 42 6

Maç Programı

20 Şubat Çarşamba:

13:00 Fenerbahçe - İBA Kimya TED Kolejliler (İstanbul Burhan Felek)

15:00 Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt - Vakıfbank (İstanbul Yeşilyurt)

22 Şubat Cuma:

17:00 Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi - İBA Kimya TED Kolejliler (İstanbul Akatlar)

24 Şubat Pazar:

15:00 Fenerbahçe - Nilüfer Belediye (İstanbul Burhan Felek)

16:00 Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt - İlbank (İstanbul Yeşilyurt)

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER