ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Haziran 2013 Cuma 21:26

Ünyespor’da transfer çalışmaları başlıyor

Ünyesporda transfer çalışmaları başlıyor


Ünyespor Kulübü Basın Sözcüsü İrfan Tosun, 2013-2014 futbol sezonunda Ünyespor transfer çalışmalarına 15 Haziran Cumartesi gününden itibaren başlanılacağını açıkladı.

Ünyespor Kulübü Basın Sözcüsü İrfan Tosun, “Bu yıl farklı bir sistem uygulamaya karar verdik. Yaşı 18’den gün almış kişilerin katılabileceği bir seçme kampı yapacağız. Bu seçme kampımız Ünye’de temmuz ayının 6,7 ve 8’inde olacak. Sporcu kardeşlerimiz bütün malzemelerini kendileri temin edecekler. Bununla ilgili olarak da Ünye Belediyesi Spor Müdürlüğü’nde görevli olan Bülent Bey, 323 19 41’den 135 dâhiliyeden bilgi almak kaydıyla müracaat edecek olan kişiler 5 Temmuz günü mesai bitimine kadar müracaat edebilirler.” dedi.

“ÜNYESPOR’DA O FORMAYI TAŞIYABİLECEK ARKADAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ”

Daha sonra 6 Temmuz’da da Ünye Limanı karşısındaki Ünyespor tesislerinde saat 10.00’da tesislerinde bulunmaları gerektiğini de belirten Tosun, sözlerini şöyle tamamladı:

"Toplantının ardından hocaların gözetiminde denemeler seçmeler yapılacak. Buraya katılacak olan sporcu arkadaşlarımız içinden Ünyespor’da forma giyebilecek, o formayı taşıyabilecek potansiyelde olabilecek arkadaşlarımızı davet ediyoruz. Ünyespor bu seneki seçmelerinde bu seçmenin ardından seçmelerde hak kazana sporcular daha sonra Ünyespor’un ayın 10’unda başlayacak olan kampa gitme hakkını kazanacaklar.”
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER