ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Ekim 2013 Perşembe 15:41

Ünlülerin Hollanda maçı yorumları

Ünlülerin Hollanda maçı yorumları

Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda Hollanda'ya 2-0 mağlup olarak 2014 Dünya Kupası'na veda eden A Milli Futbol Takımı tüm ülkeyi üzdü. Ünlü isimler maç sonunda duygularını Twitter'dan dile


İşte Hollanda maçı yorumlarından bazıları...

Fatih Portakal: Yenildik, ama Fifa bize bir güzellik yapar mı acaba?Neticede bizsiz şampiyonanın tadı olmaz. Hep öyle diyorlar ya!!

Muhittin Boşat: Ersun Yanal,iki ayda Hasan Ali'yi sadece 7 dk.oynatmış,son haftada ilk 18e almamış. Ya Ersun hoca ya da Fatih hoca biri bizimle kafa yapıyor

Kadri Gürsel: Milli Takım kazara maçı alsaydı ne mi yazacaktım? "Fatih Terim'li Milli Takım sağ, Cim bom selamet" yazardım

Şükrü Karaşahin: Teknik Direktör baştan doğru seçilseydi Milli Takım bu gruptan rahat çıkardı. Seçim yanlıştı, ilk kötü sonuçlar da seçimi yapanları uyarmadı

Sabri Ugan: Bu kadar geç kalmamalıydık, kaldık... Basit hatalar yapmamalıydık, yaptık... Girdiğimizi atmalıydık, atamadık... Şimdi ne söylesek boş..

Sedat Laçiner: İşi hep son maça kalan bir takım, sınavdan bir gün önce ders çalışıp sonuç uman öğrenci gibidir

Egemen Bağış: Son düzlükteki depar yetmedi. Milli bir alt yapının önemi ortada. Futbolumuz Türkiye'nin yürüyüşünün arkasından değil önünden gitmeli.

Füsun Önal: Noooldi???? Kendi ulkemizde kendi sehrimizde kendi stadimizda yenildik!!! Onca parayi, transfer ucretlerini hak ediyorlar mi sizce???

Ömer Faruk Ünal: Play-off stresinden kurtulduk!

Erkan Akkuş: Hiçmi değişmez bu kural hep aynı senaryo geliyorlar yeniyorlar gidiyorlar.. elde var hüzün..

Bedri Baykam: Geçmiş olsun Türkiye, bravo Fatih Terim, yazık oldu ama ARTIK ÖNÜMÜZDEKİ MAÇLARA BAKACAĞIZ!!

Samet Güzel: Son maca kadar getirip -aaa son macta kacti yaaa - diyoruz ya, ilerlememiz zor bu kafayla. Sorun gidememek asla degil, kafanin ayni olmasi.

İstiklal Akarsu: Ulan 2002'deki Dünya 3.'lüğümüze kim nasıl nazar değdirdiyse bi daha da belimizi doğrultamadık.

Zafer Arapkirli: Hollanda barışcıl bir maç çıkardı. Ona bir sözümüz yok.. Ama aralarında "marjinal" adamlar var. Robben, V.Persie, Sneijder gibi :)

Nebil Özgentürk: Artık üzülebiliriz!.Fatih Terim döneminde alınan üç galibiyetin önemi yok şimdi! Vefasızlar Gezegeni'nde dün dündür. Bugün imha günüdür!!!

Ferdi Carrefour: Robben maç sonu Hollanda'ya da deparla döner.

HAYALLERİMİZİ ROBBEN VE SNEİJDER YIKTI!

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER