SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Ekim 2014 Perşembe 16:11

Ünal Aysal'ın konuşması yarım kaldı

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/aa-1476959-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/aa-1476959-622x360.jpg
Ünal Aysalın konuşması devam ediyor

Galatasaray'da Başkan Ünal Aysal, sarı-kırmızılı kulüpteki seçim ve Fenerbahçe derbisi öncesi açıklamalarda bulundu.


Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Spor Medyasının müdürleriyle sohbet toplantısı düzenliyor. Aysal'ın basın toplantısına katılımcılardan birinin epilepsi krizi geçirmesi sebebiyle ara verildi. Şimdi program devam ediyor. 

İşte Aysal'ın açıklamaları:

"Bazı soru işaretlerinin kimsenin kafasında kalmasını istemedim. Bunları yanıtlayıp Galatasaray'da bir devri kapatalım. Son 2 ay içerisinde medyanın bir kesiminden ciddi bilgi kirliliği ve saldırı musallat oldu. Bazı spor programları, magazin programı haline geldi. Çok büyük yalanlar üretildi."

"Göreve geldikten 1 ay sonra Riva ile ilgili bana her türlü yetki verildi. Satabilirdim, kiralayabilirdim ancak dokunmadım. Borçlar bana miras olarak geldi. Bu borçlardan kurtulmak bizim görevimiz. Borçlarla ilgili projelendirme yaptım. Borç yükünü hafifletmek istedik. Ben formulü ürettim ama kabul ettiremedim. Galatasaray, mali açıdan en güçlü kulüptür. Buna rağmen bu borç yükünden kurtulamadıkça yükselmesi mümkün değil."

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Cüneyt Çakır için olay sözler

SONRAKİ HABER

Cüneyt Çakır’a o ülkeden davet

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.