ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Eylül 2013 Salı 11:29

Ünal Aysal'dan Terim ve Melo açıklaması! 48 saat...

Ünal Aysaldan Terim ve Melo açıklaması! 48 saat...

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Fatih Terim'in önerdikleri sözleşmeyi kabul etmediği açıkladı. Aysal, Melo hakkında da görüşlerini belirtti.


Ünal Aysal'ın konuşmasından satır başları;

"Fatih hocamızın Milli Takım ile ilgilenmesiyle bu iş alevlendi. Bir gün bu işler nasıl böyle oldu nasıl buralara geldi hepsinin bilgisini vereceğiz ama o gün bu gün değil. Bu bizim iç meselemiz ve bunu çözmek için elimizden geleni yapacağız Fatih hocayla birlikte oturduk ve bir sohbetle bitebilir. Biraz sabredetmenizi rica edeceğim."

"Ortada bir sorun olmasa bile o konu hakkında çok konuşulmadığı zaman o konu sorun haline getirilebiliyor. Oturup bir karar alacağız 24-48 saat içinde neticeye varacak bir konu bu sizlerden biraz sabır bekliyorum."

"İşin esası önemlidir. Anlaşmazlık, uyuşmazlık varsa buna göre adımlar atılır. Burada bir aksama olursa bugünden önlemler almak bizim görevimiz."

"Net bir şekilde söylüyorum. Hiç bir teknik direktör ile görüşme yapmadık kimseye de görev vermedim. Türkiye'de veya dünyada bizimle görev yapabilecek antrenörler"

"Benim kimseye kırılmak gibi bir lüksüm yok. Bunun için her türlü kararı zamanında almak zorundayım. Ben bunun bilincindeyim."

"Bu Allah'ın emri değil ama 48 saat için bu işi halletmeye çalışacağız. Bu konu uzadıkça Galatasaray'ın marka değeri ve kurumsal yapısı zarar görmektedir."

"Nerede aksama olursa zamanında orayı tamir etmek zorundayız."

"Melo olayında kırmızı kart gördüm sadece rakip oyuncunun ayağına basmış. Melo sahadan çıkanken formasını çıkarıp göstermiştir. Benim hiç bir oyuncum saygısızlık etmedi etmezde..."

"Fatih hocamızla ilk anlaşmamızda bir sene bir sene olarak yaptık ve her sene sonunda oturup konuşacaktık. Bir sene dolunca hocamızla olan anlaşmamızı iki sene daha uzattık. Yönetim Kurulumuzun iki yıl daha uzatma istediği budur. "

"Ama Fatih hoca Antalyaspor maçından sonra sözleşme teklifimizi kabul etmedi. Her zaman 1-1 gidiyorduk sözleşmeleri şimdi neden 2 yıllık oldu dedi. Emek onun emeği saygı duyarım."

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER