ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Temmuz 2014 Pazar 16:49

Ünal Aysal'dan Sabri açıklaması

Ünal Aysaldan Sabri açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, kaptan Sabri Sarıoğlu'nun kadro dışı bırakılması ve gündeme dair merak edilen konulara açıklık getirdi.


Bugün Gazetesi'ne konuşan Ünal Aysal , Sabri Sarıoğlu için “Karar teknik. Bizim bir seçimimiz yok. Kilo verip eski enerjisini bulursa belki Prandelli geri isteyebilir” dedi. “Bremen ve Hajrovic hukuki sorunlar yaşayacak” diye ekledi.

"KİLO VERİP ESKİ ENERJİSİNİ KAZANIRSA..."

"Sabri'nin kadro dışı kalması tamamen teknik direktörümüz Prandelli'nin kararı. Benim ve üst yönetimin alınan bu kararda bir katkısı yok. Takım için bugüne kadar alınan kararlarda olmadığı gibi. Sabri olayında da bir karar ve seçimimiz yok. Karar tamamen teknik. Kendisine bir plaket vermeyi bile düşünebiliriz. Sabri ile sorunumuz yok, o bizim kaptanımız. Mevzu sadece teknik. Sabri, kilo verip eski enerjisini kazanırsa belki Prandelli Sabri'yi geri isteyebilir. Bunu bilemeyiz.

"HAJROVIC'İN İMZASI HUKUKİ SORUN OLUŞTURACAK"

İzet Hajroviç'in FIFA kararı olmadan Werder Bremen'e imza atmaya hakkı yok. Bu durum hem Alman kulübü için hem de Boşnak oyuncu için hukuki bir sorun oluşturacak.

"TAMAMEN TESADÜF"

Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan 'ın 'Vizyon Belgesi'ni açıklama toplantısında Yıldırım Demirören ile yan yana olmamız tamamen tesadüf. Protokolde bize ayrılan yerler öyle denk geldiği için kendisiyle yan yana oturmak durumunda kaldım. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER