ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 12:17

Ümit Özat'tan müthiş Fenerbahçe iddiası!

Ümit Özattan müthiş Fenerbahçe iddiası!

Eski Fenerbahçeli oyuncu Ümit Özat, Kocaman'ın ayrılığının kendisi için sürpriz olmadığını söyledi. Nedenini ise şu sözlerle açıkladı.


Fenerbahçe'nin Teknik Direktör Aykut Kocaman ile yollarını ayırmasının yankıları devam ediyor. Bir dönem Fenerbahçe kaptanlığı yapan Ümit Özat, Kocaman'ın ayrılığının kendisi için sürpriz olmadığını belirtirken, Kocaman ile birlikte kulüpten ayrılan Ali Yıldırım hakkında çok konuşulacak bir açıklama yaptı.
Ümit Özat, "Ali Yıldırım başkanlığa aday olacak" dedi.

KOCAMAN İÇİN İYİ OLDU

Aykut Kocaman'ın ayrılığı benim için sürpriz değil diyen Özat, "Ben Aykut hocanın ayrılacağını biliyordum. Daum'un, Denizli'nin, Zico'nun ayrılığında hep aynı oldu. Mali Kongre'de Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman 'kalacak' dedi ama bir cümle daha kullandı. 'Kocaman daha da gelişecek.' Bu ifade her teknik adamı rahatsız eder.

Aykut hoca içinde yaşamayı bilen bir adam ama bence bu ifade onu rahatsız etti. Ayrılığı bence iyi oldu. Önümüzdeki yıl Fenerbahçe için çok zor geçecek. Galatasaray şampiyon olursa bu Fenerbahçe açısından büyük yıkım olur. O yüzden ayrılığı bence iyi oldu" dedi.

YILDIRIM ADAY OLACAK

Ali Yıldırım'ın Aziz Yıldırım ile arasının açık olduğunu vurgulayan Özat, çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Özat, "Aykut Kocaman'ın ikinci Fenerbahçe dönemi olacak. Ali Yıldırım bence başkanlığa aday olacak' diye konuştu.

BELGÜ: ADAYLAR DENİZLİ VE YANAL

Fenerbahçe Eski Yöneticisi Hulusi Belgü ise, Aykut Kocaman'ın yerine Mustafa Denizli ya da Ersun Yanal'ın geleceğini iddia etti.

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER