ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Şubat 2013 Cumartesi 19:15

Ujfalusi'nin sevgilisi: "Yüzüne tüküreceğim!"

Ujfalusinin sevgilisi: "Yüzüne tüküreceğim!"

Ujfalusi’nin kız arkadaşı Aneta Vignerova çıplak resimleri basına sızdırılan sevgilisine sahip çıktı.


Galatasaraylı Tomas Ujfalusi’nin çıplak fotoğraflarının medyaya servis edilmesi, Çek futbolcunun kız arkadaşını çok kızdırdı.

Bu olaydan dolayı Ujfalusi ile arasının açılıp açılmayacağı merak edilen Vignerova sevgilisine destek çıktı. Çek Cumhuriyeti’nde önceki gün gündemi sarsan, sarı kırmızılı oyuncunun geçimiş yıllarda çekilmiş fotoğraflarının basına sızması olayıyla ilgili Ujfalusi’nin sevgilisi Aneta Vignerova açıklamalarda bulundu.

Ujfalusi’nin vücudundaki dövmelere bakarak resimlerin çekildiği tarihin anlaşılabildiğini vurgulayan eski Çek model, “Anlaşılan bu resimleri kamuoyuna sunan kadın hıncını almak istemiş ve bunu da en çirkin yolla yapmış. Aradan geçen bunca zaman sonra fotoğrafların şimdi servis edilmiş olması ise akla maddi kaygıları getiriyor. Herhalde bulvar gazetesine bunları vererek para kazanmıştır. Yoksa neden 4 yıl sonra böyle bir şey yapsın ki? Böylesi bir davranış beni tiksindirdi. Üstelik bu, uzun yıllar milli forma ile oynayarak ülkeye hizmet etmiş birisine yapılıyor. Onunla karşılaşırsam yüzüne tüküreceğim” dedi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER