ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2013 Pazartesi 15:47

UEFA'dan Göçek ve Aydınus'a görev

UEFAdan Göçek ve Aydınusa görev

UEFA'dan Göçek ve Aydınus'a görev.FIFA kokartlı hakemler Hüseyin Göçek ve Fırat Aydınus, UEFA Avrupa Ligi'nde 2 maçı yönetecek.


FIFA kokartlı hakemler Hüseyin Göçek ve Fırat Aydınus, UEFA Avrupa Ligi'nde 2 maçı yönetecek.

FIFA kokartlı hakemlerden Hüseyin Göçek, Rusya'nın Rubin Kazan takımı ile İngiltere'nin Wigan Athletic ekibi arasında 7 Kasım Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Ligi D Grubu maçını yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Rusya'nın Kazan şehrindeki Centralniy Stadı'nda TSİ 19.00'da başlayacak karşılaşmada Göçek'in yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ve Orkun Aktaş'ın yapacağı bildirildi.

Bahattin Duran'ın dördüncü hakem olarak görev alacağı karşılaşmanın ilave yardımcı hakemlerinin ise Halis Özkahya ve Süleyman Abay olacağı aktarıldı.

Aydınus'a görev

FIFA kokartlı hakem Fırat Aydınus, Avusturya'nın Rapid Wien takımı ile Belçika temsilcisi Genk arasında 7 Kasım Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Ligi G Grubu maçında görev alacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıkmada, Avusturya'nın başkenti Viyana'daki Ernst Happel Stadı'nda TSİ 22.05'te başlayacak karşılaşmada Aydunus'un yardımcılıklarını Serkan Ok ve Aleks Taşcıoğlu'nun yapacağı bildirildi.

Cem Satman'ın dördüncü hakem olarak görev alacağı karşılaşmada ilave yardımcı hakemlerin ise Mete Kalkavan ve Tolga Özkalfa olacağı kaydedildi.

KAYNAK:
Ajanslar
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER