ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Nisan 2014 Cumartesi 15:44

UEFA A ve UEFA B 2. Aşama Kursları tamamlandı

UEFA A ve UEFA B 2. Aşama Kursları tamamlandı


Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından Antalya'nın Side ilçesinde Xante Resort Hotel'de düzenlenen UEFA A Lisans ve UEFA B Lisans 2. Aşama Kursları sona erdi.

6-18 Nisan tarihleri arasında yapılan UEFA A Lisans 2. Aşama Kursu'na 22 kursiyer katıldı. Kursta; TFF Antrenör Eğitmenleri Ersan Ogan ve Osman Öngen'in yanı sıra TFF Futbol Direktörlüğü Genel Koordinatörü Prof. Dr. Bülent Bayraktar, Rasim Kara, TFF Hakem İşleri Müdürü Burçin Keskin, Dr. Coşkun Küçüktepe ve Gülhan Şişman eğitim verdi.

6-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen UEFA B Lisans 2. Aşama Kursu'na ise 24 kursiyer katıldı. Kursta; TFF Antrenör Eğitmenleri Tuna Güneysu ve İsmet Kamak ile birlikte TFF Futbol Direktörlüğü Genel Koordinatörü Prof. Dr. Bülent Bayraktar, Rasim Kara, Dr. Coşkun Küçüktepe, Uzm. Dr. Hülya Bingöl, Gülhan Şişman ve Necla Güngör eğitmen olarak yer aldı.

Öte yandan 7-17 Nisan tarihleri arasında İzmir ve Rize'de 2 TFF Grassroots C Kursu yapıldı. Coşkun Süer, Ramazan Torunoğlu, Aykut Canik ve Nedim Karadeniz'in eğitmen olarak katıldığı bu kurslara toplam 60 kursiyer katıldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER