ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Haziran 2013 Çarşamba 15:06

U20 Milli Takımı'na Yıldırım’lı gençlerden ziyaret

U20 Milli Takımına Yıldırımlı gençlerden ziyaret


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Yıldırım Koleji, U20 Milli Takımı’nı Düzce Topuk Yaylası'ndaki kampının son gününde ziyaret etti.

Milli maçlar öncesi son antrenmanına çıkan Milli Takım’a moral ziyaretinde bulunuldu. Okulu temsilen gelen 60 öğrenci ve öğretmenleri U20 Milli Takımı'nın kampındaki futbolcular ile bir araya geldi. U20 Milli Takım oyuncuları öğrencilerle tek tek ilgilenip onlarla hatıra fotoğrafı çektirip formalarını imzalattırdılar.

Daha sonra U20 Milli Takımı teknik direktörü Feyyaz Uçar, yardımcıları ve U20 Milli Takımı ile ziyarete gelen Yıldırım Koleji öğrencileriyle toplu bir fotoğraf çekimi yapıldı. Fotoğraf çekimi sonrası oyunculara baklava takdimi yapıldı. Sonrasında öğrenciler takımın antrenmanını coşkulu tezahüratlarıyla takip ettiler.

Okul Müdürü Mehmet Sarısoy, yaptığı açıklamada, "Ziyaretimiz futbolculara moral amacı taşımakla beraber öğrencilerimizde milli bilinç uyandırma, takım ruhunun başarıya götüren en güçlü etken olduğunu göstermek, sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu göstermek ve bu yaşta öğrencilerimize rol model olabilecek futbolcu abilerini tanıma fırsatı sağlamaktı." dedi.

Milli Takıma Dünya Kupası’nda başarılar dileyen Mehmet Sarısoy ve öğrenciler, "Takımımızın şampiyonluğu için duacıyız.” dediler.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER