ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mayıs 2013 Salı 10:07

Türkoğlu çiftinin 2. kızları Lina aileye katıldı

Türkoğlu çiftinin 2. kızları Lina aileye katıldı


NBA ve milli takımının eski efsane isimlerinden Hidayet ve eşi Banu Türkoğlu'nun ikinci kızları Lina aileye katılırken, yaptıkları açıklamada, "Tarif edilemez bir mutluluğun içindeyiz." dediler.

Yaklaşık biray önce 3700 kg olarak dünyaya merhaba diyen Lina Türkoğlu ailesine renk getirdi. Hidayet Türkoğlu, “Hayatın gerçek anlamını anladım. Aile, eşim ve çocuklarım benim için en önemli kavramlar haline geldi. Baba olmak çok güzel bir duygu. Ela evimizin neşesi, bizim en büyük mutluluklarımızdandı. Şimdi yeni üyemiz ile iyice perçinlendi bu mutluluk.” dedi.

Türkoğlu çifti mutluluklarını “Çok mutluyuz… Böyle güzel bir duyguyu ikinci kere yaşadığımız için Allah'a binlerce kere şükür ediyoruz. İki kızımız da Allah’ın bize bir lütfu diye düşünüyoruz. Kendimizi onlara sağlıkla sahip olduğumuz için şanslı hissediyoruz. Ela’ya bir kardeş dünyaya getirmek, onların birlikte büyümelerini izlemek ve paylaşmayı, kardeşlik duygusunu yaşamalarını istememizdendi. Tarif edilemez bir mutluluğun içindeyiz.” diyerek dile getirdi.

Lina'nın dünyaya gelmesinin üzerinden yaklaşık bir ay geçtiğini ve bu bir ay içinde yuvalarında büyük değişiklikler olduğunu da belirten Türkoğlu çifti yaşadıkları mutluluğu tarif etmelerinin mümkün olmadığını söylediler.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER