ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2013 Çarşamba 14:39

"Türkiye'nin en iyi antrenörü ile çalışıyoruz"

"Türkiyenin en iyi antrenörü ile çalışıyoruz"


Çaykur Rizespor'da 3 yılı süper ligde olmak üzere 5 yıl forma giydiği hatırlatan Serhat, ikinci yarıda ligde oynadıkları 3 maçta 7 puan hedeflediklerini ancak hedefin 1 puan gerisinde kaldıklarını söyledi. Her geçen gün daha iyiye gittiklerini ifade eden Serhat, "Çaykur Rizespor, Türkiye'nin en iyi hocasını göreve getirdi. Çalıştığım en iyi hoca Mustafa Denizli'dir. Gerçek anlamda Türkiye'nin en büyük teknik direktörü ile çalışıyoruz. Denizli'nin gelişi hepimizi kamçıladı. Zaten Türkiye'de iki üç tane büyük hoca var.

Bunlardan biri Fatih Terim, diğeri Mustafa Denizli'dir. Türkiye'nin en büyüğü Mustafa Denizli ve o da bizim başımızda. Futbolcuya davranışı, oyun içinde ve dışındaki karakteri her şeyden önce egoları olmayan, kariyerini bilen, insanlara gerçek manada kariyerinin üstünde insanlık sergileyen bir teknik direktör. Ona saygı duymamak mümkün değil. Hepimiz inanılmaz saygı duyuyoruz. İlk önce takımımıza sonra da hocamıza mahcup olmamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bu sürecin bizi çok iyi yerlere taşıyacağına inanıyorum" dedi.

3 PUAN ALMAK ZORUNDAYIZ

Bu hafta sahalarında Göztepe ile karşılaşacaklarını hatırlatan Serhat, "Göztepe'nin bize ters geldiği yönünde inanış var. Bizim işimiz artık ters giden işleri düzeltmek. Çareyi biz bulacağız. Zaman geçiyor, daralıyor. 14 maçlık bir periyodumuz var. Göztepe maçında 3 puan almak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Bunun için taraftarımızın bizimle olması gerekiyor. 2005 yılında bu takımı destekleyen taraftarları görmek istiyorum. Neye küsmüşler, neden kırılmışlar bilmiyorum. Ancak bu kırgınlıklar bir yere kadar. Artık birlikte olmalıyız. Onlara ihtiyacımız var. Rakip takım futbolcuları, teknik adamları ve taraftarları bizim de gücümüzü görsün" dedi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER