ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Haziran 2013 Cuma 21:09

“Türkiye’deki atmosferden etkilendik, Dünya Kupası’na hazırız”


FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası’nda D Grubu’nda mücadele edecek Paraguay Milli Takımı’nın Teknik Direktörü Victor Gines, 10 gündür Türkiye’de olduklarını ve atmosferden çok etkilendiklerini söyledi.

Kamil Ocak Stadyumu’nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Gines, çok sıcak karşılandıklarını belirtti. Atmosferin çok etkileyici olduğunu ve Türkiye’nin de bu organizasyona hazır olduğunu dile getiren Gines, 10 gündür ülkede olduklarının altını çizdi. Rakipleri Mali hakkında da değerlendirmelerde bulunan Gines, Mali’nin çok güçlü olduğunu, gelecek vaat ettiğini kaydetti.

Turnuvadaki her takımın kaliteli olduğunun altını çizen Gines, “Bu turnuvada favoriyi, izleyenler belirleyecek diye düşünüyorum. Takımın iskeletini biz, Avrupa'da oynayan oyuncuların üzerine kuruyoruz. Hepsi genç ve bunlar milli takıma gelerek tecrübe kazanıyorlar. Kupa onlara katkı sağlayacak. En iyi oyuncularımızı çağırdım. Bu oyunu güzelleştirecek, hücuma yönelik oynadığımız için de zevkli maçlar izlettireceğiz.” şeklinde konuştu.

Paraguaylı futbolcu Gonzales de taraftarlara iyi bir maç izlettireceklerini belirterek, hocalarının kendilerini çok iyi motive ederek, iyi bir hazırlık dönemi geçirmelerini sağladığını kaydetti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER