ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ağustos 2013 Çarşamba 14:11

Tromsö antrenöründen Beşiktaş'a gözdağı!

Tromsö antrenöründen Beşiktaşa gözdağı!

Beşiktaş'ın yarın UEFA Avrupa Ligi Play-Off rövanj maçında oynayacağı Tromsö karşılaşması öncesi, Norveç ekibinin teknik direktörü Agnar Christensen UEFA'nın resmi internet sitesine açıklamalarda


22 Ağustos'ta Norceç'de oynanan ilk maçı 2-1 kazanan Tromsö'da teknik direktör Christensen "Türkiye'ye avantajlı bir skor ile gidiyoruz ancak işimiz kolay olmayacak" dedi.

Agnar Christensen 8 yıl önce Tromso'nun Galatasaray'ı elediğini de hatırlatırken, "Yarın Beşiktaş'ı da 8 yıl önce Galatasaray'ı elediğimiz gibi eleyebiliriz. Hedefimiz bu başarıyı tekrarlamak olacak. 2005 yılında Galatasaray karşısında kahramanca mücadele ederek turu geçmiştik. Yarın akşam Beşiktaş'ı eleyecek bir skor alırsak, 1997'de Chelsea'yi Norveç'te 3-2 mağlup ettiğimiz maç sonrası Avrupa'da tarihi bir başarıya imza atmış olacağız. Defansif olarak iyi durumdayız ancak hücum hattında daha yaratıcı olmamız gerekiyor. İlk maçta Beşiktaş'ı yenmek için bizim büyük bir başarı oldu. Ancak Beşiktaş'ı eleminin zor olacağını biliyoruz. İlk maçta aldığımız 2-1'lik galibiyetin avantajını sonuna kadar kullanmaya çalışacağız." ifadelerini kullandı.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER