ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 15:47

Trabzonspor'un basketbolda hedefi Avrupa!

Trabzonsporun basketbolda hedefi Avrupa!

Beko Basketbol Ligi'nde bu sezon iyi sonuçlar elde edip Avrupa kupalarında mücadele etmeyi hedefleyen Trabzonspor Basketbol Takımı yöneticileri basın mensuplarıyla bir araya geldi.


Başkan Yardımcısı ve A Takım Sorumlusu Ceyhun Eskici, Trabzonspor olarak hedeflerinin her zaman en iyisin yapmak olduğunu belirterek, "Birinci hedefimiz savaşan, olumlu, bu şehre ve taşıdığı formaya gerekli dinamizmi veren bir kadro oluşturmaktır. İkinci hedefimiz ise bu şehri en iyi şekilde temsil edip takımı Avrupa kupalarına kadar getirmektir. Bunları başarma adına gerekli adımlarımızı attık" dedi.

BASKETBOL TAKIMI CUMA GÜNÜ TARAFTARLARLA BULUŞACAK

Trabzonspor Genel Sekreteri Bora Numanoğlu ise güçlü bir kadro kurduklarını ifade ederek, "Beko Basketbol Ligi'nde ilk yıllarda başarı yakalamanın ne kadar zor olduğunu bilen bir yönetim kuruluna sahibiz. Bu anlamda ne kadar geç kaldıysak da hamlelerimizi hep büyük yapmak adına attık. Trabzonspor takımı Beko Basketbol Ligi'nde asansör olacak bir takım değil. Ekonomik saygınlığının yanında basketbol saygınlığına da erişebilen, profesyoneller tarafından yönetilen, saygın bir kulüp oluşturmak istiyoruz. Biz yönetim olarak elimizi taşın altına koyduk" aç ıklamasında bulundu. Numanoğlu ayrıca Cuma günü saat 19.00'da Trabzon 19 Mayıs Spor Salonu'nda yapacakları çeşitli etkinliklerle basketbol takımını Trabzonsporlu taraftarlara tanıtacaklarını söyledi. Numanoğlu, kombine fiyatlarını da oldukça düşük rakamlarda tuttuklarını vurguladı.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER