ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ağustos 2013 Cuma 11:55

Trabzonspor'un 46. kuruluş yıldönümü kutlanıyor


Trabzonspor kulübünün 46. kuruluş yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Kutlamalar kapsamında Trabzon Valiliği önünde yapılan ilk törene Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, yönetim kurulu üyeleri, Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Özbak, bordo-mavili kulübün eski yöneticilerinin de aralarında bulunduğu az sayıda kişi katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Başkan Hacıosmanoğlu ve Divan Başkanı Özbak, Atatürk anıtına çelenk koydu. Başkan Hacıosmanoğlu, burada yaptığı konuşmada, katılımın azlığına dikkat çekerek, "Demek başkanları bu kutlamalar devamlı katılmayan bir Trabzonspor vardı ki, bugünkü katılım da bu kadar oldu. Katılanlara teşekkür ediyorum. Katılmayanlar da Trabzonspor’un bundan sonraki başarıları ile katılma gereği hissederler. Katılanların, sokaktaki insanların, Trabzonlu olmayın da Trabzon sevdalısı olan milyonlarca insanın da yüreği yeter." dedi.

Trabzonspor'u başarılara ulaştırmak için vargüçleriyle çalışmaya devam edeceklerine vurgu yapan Hacıosmanoğlu, 46. Kuruluş yıldönümünün de bu başarılar için bir adım olması temennisinde bulundu.

Kutlama etkinlikleri kapsamında daha sonra 100. Yıl Parkı'da bulunan Trabzonspor anıtına çelenk sunma ile devam etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER