ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mart 2014 Cuma 19:04

Trabzonsporlu futbolcular, okul açılışına katıldı


Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve teknik sorumlu Hami Mandıralı ile futbolcular Özer Hurmacı, Gustavo Colman ve Jose Bosingwa, kulüp yönetim kurulu üyesi Murat Türköz tarafından yaptırılan okulun alışına katıldı.

Trabzonspor Kulübü yönetim kurulu üyesi Murat Türköz’ün, Cumapazarı beldesinde babası adına yaptırdığı Yakup Türköz Özel ve Meslek Eğitim Okulu'nun açılışı düzenlenen törenle yapıldı. Törene, Trabzon Valisi Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Of Kaymakamı Eray Aydın, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, yönetim kurulu üyeleri, teknik sorumlu Hami Mandıralı ile futbolcular Özer, Colman ve Bosingwa da katıldı. Hami Mandıralı ve talebeleri, vatandaşların ve öğrencilerin ilgisiyle karşılaştı. Mandıralı, Of Belediye Başkanı Murat Saral’ın oğlu Fettah Saral’ı kucağına alarak sevdi. Daha sonra Bosingwa’nın yanına giden küçük Fettah, kendisiyle ilgilenin tecrübeli futbolcuya ‘neden hep yeniliyorsunuz?’ diye sordu. Bordo-mavili takımın tercümanı da küçük çocuğun söylediğini Bosingwa’ya tercüme etti.

Yapılan konuşmaların ardından Vali Öz, Başkan Hacıosmanoğlu, Hami Mandıralı ve futbolcular, okul öğrencilerine forma hediye etti. Daha sonra da kurdele kesilerek okulun açılışı yasıldı.


 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER