ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 17:01

Trabzonspor’da yeni başkan adayı!

Trabzonsporda yeni başkan adayı!

Genel kurul öncesi başkanlığa adaylığını açıklayan üçüncü kişi, TSGİAD Başkanı Emre Aksoy oldu.


Trabzon’da gelecek ay yapılacak olağanüstü genel kurul öncesi Trabzon Sanayici ve Girişimci İşadamları Derneği (TSGİAD)Başkanı Emre Aksoy, adaylığını açıkladı.

Bir restorantta basın toplantısı düzenleyen Aksoy, İbrahim Hacıosmanoğlu ve Metin Atasoy’un ardından başkanlığa adaylığını açıklayan üçüncü isim oldu. Aksoy, Trabzonspor gibi büyük bir camiaya Trabzon Sanayici ve Girişimci İş Adamları Derneği’ndeki ekibiyle birlikte aday olma kararı aldıklarını söyledi.

Göreve gelmeleri halinde Trabzonspor’un geleceğinin profesyonelce kurulmuş bir ekibin ellerinde şekilleneceğini ifade eden Aksoy, "Biz gerçeklerle hareket etmeyi, ruhumuzu ve benliğimizi ortaya koyarak Trabzonspor’un geleceğini çetin yollardan geçerek yeniden şekillendirmeyi ve ayağa kaldırmayı vaat ediyoruz. Biz ekip olarak alacağımız radikal kararlarla elimizdeki doneleri birleştirerek, önce Trabzonspor’un özüne dönüp, sonra eski ruhuna yeniden kavuşarak, yeni şampiyonluklar yaşamasını hedefliyoruz" dedi.

Borussia Dortmund örneğini önlerine koyarak ekibiyle bu yönde büyük çalışmalar yaptıklarını anlatan Aksoy, şunları söyledi: "Borussia Dortmund’un özüne dönme politikası çerçevesi dahilinde alınan radikal kararlar sonucunda şu an Şampiyonlar Ligi’nde Real Madrid’in rakibi olarak yarı final oynayacağını görmekteyiz. Biz önümüzdeki yaşanmış örneklerle stratejilerimizi belirleyerek bu yönde çalışmalar yürütüyoruz" diye konuştu.

Otomobilinin kurşunlanması

Aksoy, Çukurçayır beldesinde evinin önünde park halindeki otomobilinin kurşunlanmasına ilişkin olarak ise "Kesinlikle ticaretimle veya şahsiyetimizle ilgili bugüne kadar yaşadığım sorun, olumsuz gerçekleşen bir durum yok. Neden dolayı gerçekleştiğiyle ilgili kesinlikle bilgimiz yok. Bunu kesinlikle Trabzonspor’a mal etmek doğru değil. Şahıs olarak yapılmış bir olay da olabilir. Üzücü, olmaması gereken bir durumdu. Sonucu tamamen adli yoldan takip ediliyor. Hiçbir tarafa bağdaştırmak şu dönemde doğru değil" ifadesini kullandı.
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER