ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ocak 2013 Pazartesi 13:51

Trabzonspor’da sabah antrenmanı iptal edildi

Trabzonsporda sabah antrenmanı iptal edildi

Şenol Güneş’in istifasının ardından Ünal Karaman ile diğer yardımcı antrenörlerin de görevi bırakması nedeniyle antrenman yapılmadı


Spor Toto Süper Lig’de dün Sanica Boru Elazığspor’a deplasmanda 3-1 yenilen Trabzonspor’da, teknik direktör Şenol Güneş’in ardından yardımcı antrenörlerin de görevi bırakması nedeniyle sabahki çalışma iptal edildi.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde saat 11.30’da başlayacağı bildirilen antrenmanı bekleyen gazetecilere, yetkililer çalışmanın iptal edildiğini bildirdi.

Ünal Karaman ile birlikte diğer yardımcı antrenörler Özcan Bizati, Şeref Çiçek, Mehmet Kulaksızoğlu ve Turgut Kural’ın görevi bıraktığı, bu nedenle antrenmanın iptal edildiği belirtildi.

Bunun ardından gazeteciler tesislerden ayrılırken, futbolcular sahaya çıktı. Futbolcular saha ortasında otururken takım kaptanı Tolga Zengin, futbolculara hitaben bir konuşma yaptı.

 Taraftarlardan takıma ve Güneş’e destek

Futbolcular toplantı yaptığı sırada basın mensupları dışarı çıkarılırken bir grup taraftar, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne gelerek istifa eden teknik direktör Şenol Güneş’e ve futbolculara destek verdi.

Taraftarlar, teknik direktör Güneş için, ”Şenol hoca sen bizim Güneşimizsin’, şeklinde tezahürat ederken takıma da moral verdiler.

Takım Kaptanı Tolga Zengin’in taraftarlarla konuşarak takımı hep beraber bulunduğu yerden kaldıracaklarını söylediği bildirildi.

Kafkas tesislerde

Trabzon’a dün gelerek yönetim kurulu ile görüşme yapan teknik direktör Tolunay Kafkas, bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne geldi.

Kafkas’ın kulüp asbaşkanı Nevzat Şakar ve yönetim kurulu üyeleriyle bir kez daha görüşmesi ve resmiyet kazanması bekleniyor. Bordo-mavili takımın, Kafkas ile anlaşması halinde akşam bir çalışma yapacağı öğrenildi.

 

KAYNAK:
Ajanslar
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER