ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Temmuz 2013 Salı 18:12

Trabzonspor’da Malouda sesleri

Trabzonsporda Malouda sesleri

Forvet hattına takviye arayışlarını sürdüren Trabzonspor'un, Chelsea ile sözleşmesi sona eren Florent Malouda'nın transferinde sona geldiği bildirildi.


Ünlü futbolcunun transferini bitirmek üzere Fransa'ya giden işadamı Kazım Şengöçgel'in bugün Fransa'da Malouda ile bir araya geldiği belirtildi. Bordo - mavili kulübün teklifine sıcak bakan tecrübeli futbolcuyu, bugün akşam saatlerinde özel uçakla Trabzon'a getireceği ve yönetimle görüşeceği öğrenildi.

Malouda haberleri Trabzonspor camiasını heyecanlandırdı, ancak ünlü futbolcunun transferi için kadroda yer açılması gerekiyor. Halen kadrosunda 11 yabancısı bulunan bordo - mavililerin, yeni bir yabancı transferi için en az 2 oyuncuyla yollarını ayırması gerekiyor.

Yönetimin, Malouda'nın yabancı kontenjanına takılmaması için de Davraz kampında yaşadığı sakatlık nedeniyle 6 ay sahalardan uzak kalacak Marek Sapara'nın sözleşmesi karşılıklı olarak feshetmek için görüşmelerini sürdürüyor. Bordo - mavili yönetim, Sapara'nın yanı sıra Marek Cech veya Emerson'un sözleşmesini feshederek Malouda'ya yer açmaya çalıştığı bildiriliyor.

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER