ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Ekim 2013 Pazar 12:28

Trabzonspor'da istifa!

Trabzonsporda istifa!

Beko Basketbol Ligi’nde ilk üç maçını kaybeden Trabzonspor Medical Park Basketbol Takımı'nın antrenörü Hasan Özmeriç görevinden istifa etti.


Beko Basketbol Ligi’ne iddialı bir başlangıç yapmak isteyen ancak ilk üç maçını kaybeden Trabzonspor Medical Park Basketbol Takımı’nda antrenör Hasan Özmeriç görevinden istifa etti. Bordo mavili kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Geçen sezon Trabzonspor Basketbol Takımı'nı şampiyon yapan Sayın Hasan Özmeriç ile var olan kontratını devam ettirip, camiamızın vefa geleneğine uygun hareket ederek Beko Basketbol Ligi’nde yine Sayın Hasan Özmeriç ile devam etme kararı verdik. Ligde alınan sonuçlar neticesinde antrenörümüz, sorumluluğu kendisinde görerek, camiamızın ve yönetim kurulumuzun önünü açmak amacıyla istifasını bildirmiştir. Trabzonspor Medical Park Basketbol Kulübü yönetimi de, bu sorumlu ve anlamlı davranışı takdir etmiş, Hasan Özmeriç'in tüm emekleri için teşekkür ederek istifasını onaylamıştır. Yaşanan bu gelişme sonucunda, en hızlı şekilde gereken çalışmalar başlatılarak, konulan hedeflere en çabuk şekilde ulaşacağımızı sevgili camiamıza saygılarımızla bildiririz.”

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER