ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL2°C
Kar Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 15:15

Trabzonspor'da basketbol takımı Medical Park'a emanet


Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, bordo - mavili kulübün basketbol takımının, Beko Basketbol Ligi'nde Medicalpark sponsorluğu ile mücadele edeceğini açıkladı.

Kulübün resmi internet sitesinden bir açıklama yapan Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Muharrem Usta ile yapılan değerlendirmeler sonunda, mevcut kurumsal yapının, 10 milyon TL bütçe ile devam edeceğini belirtti. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ayrıca, Trabzonspor Basketbol takımının, Beko Basketbol Ligi'ne yükselmesinde önemli payları olan Mehmet Yiğit Alp'e de teşekkür etti. Başkan Hacıosmanoğlu, şu ifadeleri kullandı:

"Başta Sayın Alp olmak üzere emeği geçen tüm yönetim kurulu üyelerine şükranlarımızı sunarız. Mevcut yönetimin bayrağı başka bir ekibe bırakmak istemesi üzerine 27 Temmuz 2013 tarihinde yapılması uygun görülen Seçimli Genel Kurul'da göreve gelecek yeni ekibe de şimdiden başarılar dilerim."

Başkan Hacıosmanoğlu, Muharrem Usta'ya basketbol takımına yapacağı finansal ve organizasyonel katkılarından dolayı teşekkür etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER