ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Nisan 2013 Pazartesi 13:22

Trabzonspor’da başkan adaylarının sayısı arttı

Trabzonsporda başkan adaylarının sayısı arttı

Olağanüstü genel kurulda Trabzonspor Kulübü Başkanlığına aday olduklarını açıklayan İbrahim Hacıosmanoğlu, Metin Atasoy ve Emre Aksoy çalışmalara başladı. Muharrem Usta ve Hakan Kulaçoğlu’nun da


Trabzonspor’da, mayıs ayında gerçekleştirilecek olağanüstü genel kurul öncesi aday sayısı da arttı.

Trabzonspor’un eski yöneticilerinden İbrahim Hacıosmanoğlu ve Metin Atasoy ile iş adamı Emre Aksoy, başkanlığa adaylıklarını açıklayarak seçim çalışmalarına başladı.

Trabzon’a dün gelen Medical Park Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta da adaylığı düşündüğünü ve 3 Mayıs Cuma gerçekleştirilecek geniş kapsamlı toplantıyla başkanlığa adaylığını açıklayacağını belirtti.

Rize Üniversitesi Tıp Fakültesinden Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Hakan Kulaçoğlu’nun da adaylığı düşündüğü, liste çalışmalarını da büyük oranda tamamladığı belirtildi. Tam çalışmaların bitmesinin ardından Kulaçoğlu’nun adaylığını açıklayacağı bildirildi.

Trabzonspor’da Kulüp Başkanı Sadri Şener’in de genel kurul öncesi tavrı merak ediliyor.

Geçen hafta "Önümüzde maçlar var. Önce ligde Gençlerbirliği, sonra da Ziraat Türkiye Kupası maçımız var. Onlar bittikten sonra adaylık konusuna bakarız" ifadelerini kullanan kulüp başkanı Sadri Şener’e de aday olması yönünde baskı yapıldığı öğrenildi.

Adaylık konusunda mevcut isimler haricinde sürpriz isimlerin de gündeme gelebileceği öğrenildi.

Trabzonspor Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, 15-16 Mayıs’ta yapılacak. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde, genel kurul 25-26 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER