ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 09:27

Trabzonspor'da alkol yasaklandı

Trabzonsporda alkol yasaklandı

Trabzonspor tesislerine bundan böyle alkollü içecek sokulmayacak. Kulübün kredi kartları da iptal edildi


Trabzonspor'da başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile birlikte yeni bir dönem başladı. Önceki gün mazbatasını alıp ilk toplantısını gerçekleştiren yeni yönetim, bazı radikal kararlar alarak uygulamaya soktu.

Fotomaç'tan Cevat Kol'un haberine göre; öncelikle kulüp içinde alkolü yasaklayan yönetim, mevcut alkollü içecekleri toplattı. Kulüp içine alkol sokmayacak olan yeni yönetim, alkol ikram edilecek misafirleri ise dışarıda ağırlama kararı aldı. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun ilk iş olarak tesislerde eski başkan Sadri Şener'e ait içkileri çöpe attırdığı öğrenildi... Şener'e ait yaklaşık 30 şişe viski ve diğer alkollü içkiler çöpü boyladı.

CEPTEN YİYECEK

Bazı ekonomik tedbirler de alan başkan Hacıosmanoğlu, kulübe ait olan bütün kredi kartlarının iptal edilmesi talimatını verdi. Bundan sonra kulüp üzerinden kimse kredi kartı kullanmayacak ve harcama yapamayacak. Yöneticiler masraflarını kendi cebinden karşılaşacak. Bundan sonra kulüple ilgili olan uçak, konaklama, yemek gibi ödemeler de yöneticilerin kendi cebinden yapılacak.  

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER