ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Şubat 2014 Perşembe 18:32

Trabzonspor yönetimi açıklama yaptı


Trabzonspor yönetimi, Trabzonspor’u hedeflediği başarılara taşıyacak bir teknik adamla en kısa zamanda anlaşma sağlanacağını bildirdi.

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, teknik direktör Mustafa Reşit Akçay ile yolların ayrılmasının ardından, yazılı ve görsel medyada bu görev için birçok isimle görüşüldüğüne ilişkin haberler yapıldığı hatırlatıldı. Açıklamada, ‘camianın beklentisini başka yöne çeken ve taraftarı yanılgıya düşüren’ bu tip haberlere itibar edilmemesi istendi.

Benzer haberlerin ara transfer döneminde de yapılmış ve sonrasında da, transfer görüşmelerinin gerçekliğine ilişkin bazı suçlamalarla karşı karşıya kalındığı kaydedildi. Ara transfer döneminde 5 santrafor ile görüştüğünü açıklayan bordo-mavili yönetim, “Bafetimbi Gomis, Demba ba, Oscar Cardozo, Papiss Cisse ve Mame Biram Diouf’la temasa geçtik. Bazılarının kulüpleri, bazılarının ise kendileri ile Trabzonspor’un geleceğini düşünerek maddi konularda anlaşamadık.” dedi.

Teknik direktör konusunda da yine sayısız ismin gündeme geldiğine değinilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi: “Adı geçen isimlerle temasımız söz konusu değildir. Ancak bu konuya yönelik çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Trabzonspor’u hedeflediği başarılara taşıyacak bir teknik adamla en kısa zamanda anlaşma sağlayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER