ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 11:21

Trabzonspor Basketbol takımına Medical Park sponsor oldu


Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Basketbol takımının Beko Basketbol Ligi'nde Medical Park sponsorluğu ile mücadele edeceğini belirtti.

Hacıosmanoğlu, yaptığı açıklamada, Medical Park Hastaneleri sahibi Muharrem Usta ile yapılan değerlendirmeler sonunda, mevcut kurumsal yapının 10 milyon TL bütçe ile devam edeceğini kaydetti.

Basketbol takımının Beko Basketbol Ligi'ne yükselmesinde önemli payları olan Başkan Mehmet Yiğit Alp'e de teşekkür eden Hacısmanoğlu, “Başta Sayın Alp olmak üzere emeği geçen tüm yönetim kurulu üyelerine şükranlarımızı sunarız. Mevcut yönetimin bayrağı başka bir ekibe bırakmak istemesi üzerine 27 Temmuz 2013 tarihinde yapılması uygun görülen Seçimli Genel Kurul'da göreve gelecek yeni ekibe de şimdiden başarılar dilerim." ifadelerini kullandı.

Başkan Hacıosmanoğlu, Muharrem Usta'ya da basketbol takımına yapacağı finansal ve organizasyonel katkılarından dolayı teşekkür etti.

Bordo-mavili kulübün mayıs ayında yapılan olağanüstü genel kurulunda başkanlık için yarışan Hacıosmanoğlu ve Usta, geçtiğimiz günlerde bir araya gelmiş ve birlikte hareket etme kararı almışlardı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER