ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Nisan 2013 Pazartesi 22:28

Trabzonspor Başkan Adayı Kulüpten Ne İstedi ?

Trabzonspor Başkan Adayı Kulüpten Ne İstedi ?


Trabzonspor’un Mayıs ayında gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurulu öncesi başkanlığa adaylığını açıklayan Trabzon Sanayici ve Girişimci İş Adamları Derneği (TSGİAD) Başkanı Emre Aksoy, bugün bir dilekçe ile Trabzonspor Kulübü’ne başvurarak son gelir-gider tablosu hakkında bilgi istedi.

Aksoy, yönetimde yer alacak arkadaşlarıyla beraber Trabzonspor M. Ali Yılmaz Tesisleri’ne bizzat giderek dilekçesini Trabzonspor Genel Müdürü Sinan Zengin’e veren Aksoy, göreve talip olmaları nedeniyle Trabzonspor’da bir ilki gerçekleştirdiklerini ve kulübün mali durumu hakkında edinecekleri bilgilerin kendilerine yol haritasında yardımcı olacağını söyledi. Emre Aksoy’un Genel Müdürü Sinan Zengin’e sunduğu dilekçede özetle şu görüşlere yer verildi:

"Kulübümüzün 25-26 Mayıs 2013 tarihinde yapılacak Olağanüstü Genel Kurul toplantısı öncesinde resmi olarak yönetime talip olduğumuzu açıklamış bulunuyoruz. Ancak sizin de takdirlerinizde olduğu gibi kulübün atar damarı olan gelir-gider tablosunu önemsiyoruz. Bu bakımdan Trabzonspor Kulübü’nün gelir-gider tablosunun son durumunun, yol haritamızı belirlememiz açısından tarafımıza verilmesini önemle arz ediyoruz."
 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER