ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Kasım 2012 Salı 08:11

Toroğlu: "Bu Galatasaraylılar hayvandır"

Toroğlu: "Bu Galatasaraylılar hayvandır"

Galatasaray taraftarlarının M. United takımının gelişi sırasında havalimanında taşkınlık çıkarması Erman Toroğlu'nu çılgına çevirdi.


TV8'de yayınlanan Telegol programının yorumcusu eski hakem Erman Toroğlu, havaalanında olay çıkaran Galatasaray taraftarını sert bir dille eleştirdi. 

Eleştirinin dozunu kaçıran Toroğlu canlı yayında şok sözler sarf etti.

Atatürk Havalimanı'nda M. United takımını karşılayan ve olay çıkaran Galatasaray taraftarına "Hayvan" diyen Erman Toroğlu, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nden men edilmesi gerektiğini söyledi.

"Kimse bana bu görüntüler Galatasaray'ı bağlamayacağını söylemesin. Bu görüntüler Galatasaray'ı köküne kadar bağlar" diyen Toroğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

"UEFA'nın yerinde olsam yarın sabah Manchester United takımını geri çağırırdım. Galatasaray'ı da, askeri 2 yıl Avrupa Kupalarından men ederdim. Ama hangi UEFA? Şike olayında kalçası, başı oynayan UEFA bu olayı yapabilir mi? Bu olay Şampiyonlar Ligi'ne lekedir. Bunu yapanlar hayvandır! Bu hayvanlar beni dava edebilirler. Bunlara hayvan diyerek, hayvanlara hakaret etmiş olurum. Bu olayları çıkaranlar Türkiye'nin imajını yerlerde süründürüyorlar."

İŞTE O ANLAR:

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER