ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Mart 2014 Salı 19:01

Torku Konyaspor'da Bursaspor maçı hazırlıkları


Torku Konyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, "Ben nasıl ilk geldiğimde üst üste maçlar aldıysak, bundan sonra da alabilecek güce sahibiz" dedi.
Bakkal, Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'nde, antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, takımı çalıştırmaya başladığı dönemki şartlara tekrar döndüklerini belirterek, "Avantajı, dezavantaja çevirdik. Özellikle içerideki Elazığspor ve Gaziantepspor maçlarında beklemediğimiz puan kayıpları yaşadık" dedi.
Hakem kararlarının inanılmaz derecede takımı etkisiz bıraktığını vurgulayan Bakkal, şunları kaydetti:
"Özellikle Ankara'da Gençlerbirliği ve buradaki Elazığspor maçı... En son Gaziantep maçında yediğimiz golde elle oynama var. Buna hem camia olarak, hem de kendimiz bir tepki koymamız gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bakıyorum; ligde bu hatalara maruz kalan herkes ağlıyor. Bizim 3 hafta içinde, 4-5 puanımız çalındı, ama oyun olarak bunların hepsinin üstesinden gelmemiz gerektiğini de söylüyorum. Şimdi tam birlik ve beraberlik zamanı. Ben nasıl ilk geldiğimde üst üste maçlar aldıysak, bundan sonra da alabilecek güce sahibiz. Camia, taraftar, yönetim, futbolcu; hepimizin bu işe pozitif bakmamız ve detaylarla uğraşmayıp, bundan sonraki dokuz maçta nasıl en fazla puanı alırız bunu düşünmemiz lazım."
Bursaspor maçının zor olacağını dile getiren Bakkal, "Seyircisiz oynayacağız. Ben iddia ediyorum, bizim takım herkesi yenebilecek güçte, ama herkes de bizi yenebilecek güçte. Güzel bir maç olacak. En iyisini yapmaya çalışacağız" diyerek sözlerini tamamladı.
 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER