ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 19:12

Toraman'dan kaptanlık açıklaması

Toramandan kaptanlık açıklaması

Beşiktaş'ın tecrübeli oyuncu İbrahim Toraman, çarpıcı açıklamalar yaptı.


Siyah-beyazlı takımın Avusturya kampında BJK TV'nin sorularını  yanıtlayan İbrahim Toraman, Beşiktaş Futbol Takımı'ndaki kaptanlığını bırakmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Beşiktaş'ta uzun yıllar kaptanlık görevini en iyi şekilde yaptığını vurgulayan 31 yaşındaki futbolcu, şöyle  konuştu:
 
"Kimsenin aklında bir soru işareti kalmasın, özellikle taraftarımızın  ve camiamızın. Ben bu kulübün oyuncusuyum her zaman ne şekilde görev verilirse  yapmaya hazırım ve kaptanlığı da en iyi şekilde yaptığımı düşünüyorum. Bizler  profesyonel oyuncularız, hocamızın ya da yönetimimizin farklı düşünceleri  olabilir. Biz de bunlara uymak zorundayız. Hocayla kamp başlamadan önce görüştük  kaptanlık konusuyla ilgili kendisinin birtakım düşünceleri olduğunu söyledi, ben  de buna saygı duyacağımı söyledim. Önemli olan kaptanlık değil, Beşiktaş'ın  menfaatleridir." 
 
Kaptanlık konusunun çok abartılmaması gerektiğini dile getiren  siyah-beyazlı futbolcu, "Sahada sadece kendinizin değil, takım arkadaşlarınızın,  takımın nasıl başarılı olacağını düşünmeniz lazım. Ben de bana güven duyulduğu  sürece kaptanlığı en iyi şekilde yaptığımı düşünüyorum" ifadelerini kullandı. 
 
"KAMP İYİ GEÇİYOR" 
 
Avusturya kampının iyi geçtiğini de aktaran İbrahim Toraman, kaliteli  transferler yaptıklarını söyleyerek, "Hocanın tabii ki kafasında farklı bir  düşünce, farklı bir sistem vardır. Hocamız, çok gol atan bir takım oluşturacaktır  ama bu yıl ki avantajımız geniş bir kadromuz olması. Geçen yıl çok sakatlık ve  oyuncu eksikliği yaşadık. Bu sene kadroya baktığımız zaman her bölgenin  alternatifi var, bu alternatiflerin olması takımda rekabeti artıracaktır"  şeklinde konuştu. 
 
Yeni stat yapılana kadar sıkıntı çekebileceklerinin altını çizen  siyah-beyazlı futbolcu, taraftarların kendilerine destek olmasını isteyerek  sözlerini tamamladı. 
 
  
 
 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER