ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 21:59

Toraman'dan flaş karar! Açıkladı...

Toramandan flaş karar! Açıkladı...

Beşiktaş'ın tecrübeli savunma oyuncusu İbrahim Toraman, kaptanlığı bıraktığını açıkladı.


Beşiktaş sezon öncesi Avusturya'da gerçekleştirdiği kampın dördüncü hazırlık maçında Azerbaycan'ın Simurq takımı 2-1 mağlup etti.

Maç sonu açıklamalarda bulunan İbrahim Toraman, takım kaptanlığı konusunda teknik direktör Slaven Bilic ile görüştüğünü ve Hırvat teknik adamın takım kaptanlığı için farklı isimleri düşündüğünü kendisine söylediğini belirtti.

"Kampın ikinci etabının başlamasından sonra teknik direktörümüz ile kaptanlık konusunda ufak bir görüşmemiz oldu. Teknik direktörümüz kaptanlık için 3 tane arkadaşımızın üzerinde durduğunu ve yeni bir yapılanmaya gideceğini belirtti. Bu isimlerin de daha çok oynayan arkadaşlarımız olacağını ifade etti. Ben de benim için bu durumun bir problem olmayacağını açıkladım. Bana ne zaman görev verilirse elimden geleni yapıyorum. Ben de kendisine takımda güvendiği,  bu görev benden daha iyi yapabilecek birisini bulması halinde destek olacağımı söyledim. Benim açımdan her hangi bir sıkıntı yok. Ben onların önlerini aştım. Kaptanlığı daha iyi yapabilecek hangi arkadaşımız olursa O'nun arkasında oluruz. Bundan sonra bana nasıl görev verilirse en iyi şekilde yapmaya çalışacağız."
Toraman kamp dönemi hakkında şu yorumlarda bulundu.

"Uzun bir kamp dönemi geçiriyoruz. Kolay değil tabi ki. Çok fazla transfer yapıldı. Yeni bir teknik adamımız var. Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz."

GÖKHAN SÜZEN:"İLK GALİBİYETİMİZİ ALMAK ÖNEMLİYDİ"

Gökhan Süzen ise maç sonunda şunları söyledi.

"Çok yoğun bir kamp yaşıyoruz. Takımımız her geçen gün daha iyi oluyor. Böyle maçlar ders çıkarmamız açısından iyi oluyor. İlk galibiyetimizi almamız da bizim açımızdan iyi oldu."

DENTINHO:"BANA VERİLEN ŞANSI İYİ KULLANDIM"

Karşılaşmada bir gol atan, bir de gol pas veren Dentinho düşüncelerini şu şekilde ifade etti.

"Teknik direktörümüz bana bu maçta şans verdi ve ben de bu şansı iyi kullandım. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Takım olarak iyi bir durumdayız. Performansımız her geçen gün artıyor."
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER