ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Aralık 2013 Pazartesi 14:16

Tolunay Kafkas, Trabzonspor'a dava açtı

Daha önce Trabzonspor’da teknik direktörlük yapan, sezonun ardından sözleşmesi feshedilen Teknik Direktör Tolunay Kafkas dava açtı.


Trabzonspor’da teknik direktörlük yaparken geçen sezonun ardından sözleşmesi feshedilen teknik Direktör Tolunay Kafkas, sözleşmesinin kalan kısımlarından doğan maddi hakların tazminat olarak kendisine ödenmesi için bordo-mavili kulübü dava açtı.

Trabzon İş Mahkemesi
’nden görülen davanın ilk duruşmasına şu anda Kardemir Karabükspor’da görev yapan Tolunay Kafkas katılmadı. Kafkas'ın ve Trabzonspor'un avukatları duruşmada hazır bulundu.

Mahkeme, Tolunay Kafkas'ın Kardemir Karabükspor ile yaptığı sözleşmenin onaylı örneğinin Türkiye Futbol Federasyonu’ndan(TFF) istenmesi tanıkların dinlenilmesi ve dosyadaki eksikliklerin giderilmesi amacıyla duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

Şenol Güneş’in istifasının ardından 2012-2013 futbol sezonunda göreve getirilen genç teknik adam Kafkas’ın sözleşmesi, mayıs ayındaki olağanüstü genel kurulla göreve gelen yeni yönetim tarafından feshedilmişti. Kafkas’ın yerine ise Mustafa Reşit Akçay getirilmişti.
 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER