ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sisli
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Aralık 2013 Cuma 19:50

Tolga Zengin'den büyük fedakarlık

Tolga Zenginden büyük fedakarlık

Geçtiğimiz gün annesini kaybeden Beşiktaş'ın milli kalecisi Tolga Zengin, pazar günü oynayacakları Kasımpaşa maçında kalede olacak.


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve teknik direktör Slaven Biliç'in, annesinin vefatından dolayı süresiz izin verdiği milli kaleci Tolga Zengin yarın akşam İstanbul'a dönecek. Tolga Zengin, çok üzüntülü olmasına rağmen Kasımpaşa maçında kaleyi koruyacağını da Slaven Biliç ve yönetime iletti.

ARDA TURAN'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

A Milli Futbol Takımı Kaptanı Arda Turan, formasını giydiği Atletico Madrid Kulübü'nün resmi internet sayfasından annesini kaybeden Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin'e başsağlığı diledi. Atletico Madrid'in resmi sitesinde yayımlanan yazıda, Milli Takım'dan arkadaşı olan Tolga Zengin'in annesinin ölümünden çok etkilenen Arda'nın bugünkü antrenmanda oldukça üzgün olduğu belirtildi.

Arda Turan, siteye yaptığı kısa açıklamada “Çok etkilendim ve büyük üzüntü içindeyim. Tolga'nın ailesi için korkunç bir şey ve buradan onlara güçlü bir şekilde sarılarak başsağlığı dilemek istiyorum. Tolga Zengin, çok iyi arkadaşım ve annesinin ölümü bana büyük bir üzüntü veriyor. Acım büyük” ifadesini kullandı.

Atletico Madrid Kulübü de Arda Turan'ın acısını paylaştığını belirterek, Tolga Zengin'e ve ailesine başsağlığı diledi.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER