ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 21:36

Tolga Zengin: "Çok mutluyum"

Tolga Zengin: "Çok mutluyum"

Beşiktaş'ın Trabzonspor'dan transfer ettiği kaleci Tolga Zengin, Avusturya kampında basın açıklaması yaptı.


Beşiktaş'ın Trabzonspor'dan transfer ettiği kaleci Tolga Zengin, Avusturya'da siyah beyazlı kafilenin kampına katıldı.

Takımın kamp yaptığı otelde basına açıklaması yapan Tolga, "İstediğim ve istendiğim bir camiaya geldiğim için çok mutluyum" dedi.

Transferin de bir sonuca varması gerektiğini ifade eden Tolga, "Önünde bir haftalık bir kamp dönemi olduğunu ve bu dönemi başarıyla tamamlayacağına inandığını" söyledi.

Takım arkadaşlarını milli takım ve ligden tanıdığı kaydeden Tolga Zengin, bu nedenle de yeni takımında bir sıkıntı yaşayacağını sanmadığını dile getirdi.

Kendisini isteyen Beşiktaş taraftarlarına da teşekkür eden siyah beyazlı ekibin yeni file bekçisi, şunları söyledi: "Beşiktaş taraftarlarına çok teşekkür ediyorum. İstenilen bir camiaya gelmek çok güzel bir şey. Hem benim istediğim hem de istendiğim bir camiaya geldiğim için çok mutluyum." Tolga Zengin'in bugün akşam saatlerinde siyah beyazlı ekibin yapacağı günün ikinci antrenmanına katılacağı belirtildi.

Avusturya'daki çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, kamp programı kapsamındaki dördüncü hazırlık maçını yarın TSİ: 19.00'da İngiliz ekibi Southhampton takımıyla yapacak. Kulüp başkanı Fikret Orman'ın da izleyeceği karşılaşma, kamp yerine yaklaşık 120 kilometre uzaklıktaki Villach kentinin Lind Stadı'nda oynanacak.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER