ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL33°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Şubat 2013 Perşembe 15:04

TOFAŞ’tan spor malzeme yardımı

TOFAŞtan spor malzeme yardımı


TOFAŞ Spor Kulübü Başkanı ve eski basketbolcu Efe Aydan, Osmangazi Görme Engelliler Spor Kulübü’nü ziyaret ederek minik sporculara spor malzemesi dağıttı. Ziyarette Efe Aydan’a büyük ilgi gösteren minik sporcular, hatıra fotoğrafı çektirip, kendisinden imza aldı.

    Osmangazi Görme Engelliler Spor Kulübü’nü bir çalışanlarının önerisi ile desteklemeye karar verdiklerini anlatan Efe Aydan, “Bundan çok büyük mutluluk duyduk. TOFAŞ’ın sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında yaptığımız bir etkinlik. İnşallah bu spor kulübümüz ilerleyen organizasyonlarda daha başarılı olur ve bizlerde bundan mutluluk duyarız.” dedi. Efe Aydan, organizasyon kapsamında, spor ayakkabıları, yeşil beyaz formalar dağıtıldığını kaydetti.

    ARTIK LİGE ODAKLANACAĞIZ
TOFAŞ olarak bundan sonra lige odaklanacaklarının altını çizen Efe Aydan, basına sitemde bulunarak, “Genel anlamda tüm sporunun sıkıntıları var. Futboldan başka diğer sporlara fazla şans verilmiyor yazılı ve görsel basında. Ama biz basketbol olarak diğer branşlara göre biraz daha şanslıyız. Yazılı ve görsel basının diğer branşlara da ağırlık vermesini istiyoruz.” şeklinde konuştu.
    Osmangazi Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı yetkilileri ise TOFAŞ grubunun yaptığı yardımdan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek, şöyle konuştu:
    “Özellikle Efe beyin ziyarete gelmesi bizi ziyadesi ile çok gururlandırdı. Biz Osmangazi Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü olarak hep ilklere imza attık. Mesela bu yıl 2012 Londra olimpiyatlarına sporcu gönderen tek spor kulübü bizdik. İnşallah bu tür yardımlarla daha da başarımızı artıracağız.”

    Minik görme engelli sporcular ise yapılan yardımdan dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER