ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Karla Karışık Yağmur
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Aralık 2012 Çarşamba 20:04

TKBL’de 9. hafta programı açıklandı


Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nin (TKBL) 9. haftası cumartesi günü oynanacak TED Ankara Kolejliler-Samsun Basketbol maçıyla başlarken ligin ilk iki sırasında yer alan Fenerbahçe ile Kayseri Kaski karşı karşıya gelecek.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin dokuzuncu haftası 15 Aralık Cumartesi günü Ankara’da TED Ankara Kolejliler ile Samsun Basketbol arasında oynanacak karşılaşmayla start alacak. TOBB Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek mücadele saat 14.00’te başlayacak. Günün diğer maçlarında Ceyhan Belediyesi ile Tarsus Belediyesi saat 14.00’te; Canik Belediyesi ile de Beşiktaş saat 17.00 karşı karşıya gelecek.

Ligde Pazar günü ise 4 maç var. Günün ilk mücadelesinde Adana Botaş, saat 14.00’te İstanbul Üniversitesi BGD’yi konuk edecek. Aynı gün Galatasaray, Ahmet Cömert Spor Salonu’nda Mersin Büyükşehir Belediyesi ile saat 15.00’te mücadele edecek.

Haftanın en zorlu maçında ise ilk iki sıradaki takımlar karşı karşıya gelecek. Saat 15.30’da yenilgisiz lider Fenerbahçe, takipçisi Kayseri Kaski ile karşı karşıya gelecek. Günün ve haftanın son maçı ise Homend Antakya Belediyesi ile Edremit Belediyesi arasında oynanacak.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde 9. haftanın toplu programı şu şekilde;

15 Aralık Cumartesi
14.00 TED Ankara Kolejliler - Samsun Basketbol (TOBB S. S.)
14.00 Ceyhan Belediye - Tarsus Belediye (Ceyhan S.S.)
17.00 Canik Belediye – Beşiktaş (Canik Belediye S.S.) Kanal 5

16 Aralık Pazar
14.00 Adana Botaş - İstanbul Üniversite B.G.D. (Menderes S.S.)
15.00 Galatasaray - Mersin Büyükşehir Belediye (Ahmet Cömert S.S.)
15.30 Fenerbahçe - Kayseri KASKİ (Fenerbahçe Ülker Arena) FBTV
17.00 Homend Antakya Belediye - Edremit Belediye (Antakya S.S.) HRT Akdeniz
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER