ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ocak 2013 Salı 16:38

Tiger ile Rory Mcilroy kamera karşısında


Nike Golf, Rory McIlroy’un sporcuları arasına katıldığını açıkladı ve global spor ikonu Tiger Woods ile McIlroy’un yer aldığı yeni reklam kampanyasını tanıttı. "Hiçbir Kupa Güvenli Değil" adlı reklam McIlroy ile Woods arasındaki tatlı rekabeti işliyor.

Wieden + Kennedy tarafından hazırlanan 60 saniyelik “Hiçbir Kupa Güvenli Değil” reklam spotu dünyanın en iyi iki golf oyuncusunun sportif rekabeti, olağanüstü yetenekleri ve şakacı tavırlarını gözler önüne seriyor.

Reklamı çekerken çok keyif aldığını belirten Woods, “Reklama bayıldım. Bizim esprili tarafımızı gösteriyor.” dedi.

“Bir Nike sporcusu olarak ilk defa bir Nike reklamında yer aldığım için çok heyecanlıyım. Reklamın hikayesi süper” diye konuşan McIlroy de bu reklamın Nike’la kariyeri için mükemmel bir başlangıç olduğunu ifade etti.

Reklamda, antrenman sahasında bir biri ardına pratik yapan McIlroy ile Woods’u görüyoruz. İkisi de çeşitli yerlere topları isabet ettiriyor. Spor dünyasında hiç kimsenin Nike Golf’un bu iki sporcusu gibi izleyicileri heyecanlandıramadığı ve performans gösteremediği hatırlatılıyor. Reklam, dünyanın en iyi iki golfçüsünün şakacı tarafını yansıtırken, aralarındaki rekabeti de ekrana taşıyor.

Nike Golf, Rory McIlroy’un birkaç yıllığına Nike ile anlaştığını açıkladı. Bundan sonra kulüp, golf topu, ayakkabı, eldiven, şapka ve aksesuarlarda Nike’ın ünlü logosunu temsil edecek olan McIlroy, McIlroy çocukluğundan beri Nike’a hayranlık duyuyor.

McIlroy, “Nike’ı çeşitli nedenlerden dolayı seçtim. Beni tam anlamıyla ifade eden bir şirket ve marka. Genç, atletik, yenilikçi. Tıpkı benim gibi, en iyisi olmaya kararlı” şeklinde duygularını ifade etti.

Mcllroy, Nike ile imzaladığı anlaşmanın onu hayallerine bir adım daha yaklaştırdığını da sözlerine ekledi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER