ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Şubat 2013 Salı 22:18

TFF yönetimi Daşöz'ün yemeğinde bir araya geldi


Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, A Milli Futbol Takımı'nın Manisa 19 Mayıs Stadı'nda oynayacağı Çek Cumhuriyeti maçı öncesi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyelerine akşam yemeği verdi.

Saruhan Otel'de Vali Daşöz tarafından verilen akşam yemeğine, Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yönetim kurulu üyeleri ve Manisa Protokolü de katıldı.

Manisa'nın sporu seven bir il olduğunu belirten Vali Daşöz, TFF Yönetim Kurulu'nu Manisa'da ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi. Daşöz, A Milli Takım'ın yarın oynayacağı maç öncesinde Milli Takım'a da başarılar diledi.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören de Manisa'da gördükleri misafirperverlikten dolayı mutlu olduklarını söyledi. Demirören, "Milli maçın Manisa'ya alınmasında Yönetim Kurulu üyemiz Arif Koşar'ın büyük arzusu vardı. Öncelikle bizim düşüncemiz var, Türkiye sadece İstanbul değil, İstanbul gibi çok güzel şehirlerimiz var. Manisa'da futbol şehri olarak Ege'mizin önemli illerinden birisi. Avrupalı meslektaşlarımız da Manisa'ya gelmiştir. Eminim memnun kalarak buradan dönecekler. Bizi burada ağırladıkları için teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Düzenlenen yemekte Vali Daşöz ile Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, Manisa'yı Mesir'i Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık, İl Genel Meclis Başkanı Hayrullah Solmaz, TFF Başkanı Demirören ve yönetim kuruluna halı ile Manisa'yı simgeleyen çeşitli hediyeler verdiler. TFF Başkanı Demirören de Vali Daşöz, Başsavcı, Tugay Komutanı, Emniyet Müdürü ile Manisa'yı Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık'a günün anısına krampon şeklinde şilt hediye etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER