ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ocak 2013 Çarşamba 15:51

TFF, kamp ihalesini iptal etti


Türkiye Futbol Federasyonu, Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri Yapım İşi ihalesini iptal etti.

TFF Yönetim Kurulu, 20 No'lu Toplantısı'nı Antalya'da gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu'nun son toplantısında, Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri Yapım İşi ihalesinde yaşanan süreç değerlendirildi.

Toplantıda, ihaleye katılmak üzere 8 istekli firmanın dosya satın aldığı, 3 istekli firmanın ihale için teklif verdiği, tekliflerin 24 Aralık 2012 tarihinde gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında değerlendirildiğine dikkat çekilerek, 3 istekli firmadan tekliflerini revize etmelerinin istendiği ve yeni tekliflerin firmalarca sunulduğu vurgulandı.

Her üç firmanın yeni tekliflerini değerlendiren TFF Yönetim Kurulu, revize tekliflerin de proje için hesaplanan yaklaşık maliyet bedelinin üzerinde kalması nedeniyle ihalenin iptal edilmesine ve 14 Ocak 2013 günü TFF.org üzerinden ihalenin ilan edilerek yeniden yapılmasına oy birliğiyle karar verdi.

İstekli firmalar, TFF'nin İstinye'deki binasından 28 Ocak 2013 gününe kadar ihale dosyasını satın alabilecek ve tekliflerini, 11 Şubat 2013 Pazartesi günü saat 14.00'e kadar teslim edebilecekler.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER