ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mayıs 2013 Pazar 15:54

TFF. 2. Lig ve 3 Lig’e terfi maçları Yozgat’ta

TFF. 2. Lig ve 3 Lige terfi maçları Yozgatta


Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın girişimleri ile Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig ve 3. Lig’e yükselme müsabakaları Yozgat’ta oynanacak.

Yimpaş Yozgatspor Kulüp Başkanı Nurullah Nurdoğan, Sorgun Belediye Başkanı ve Sorgun Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Şimşek, yükselme müsabakalarının Yozgat’ta yapılması için Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’dan yardımcı olmasını istediler. Bozdağ’ın girişimleri ile TFF 2. Lig ve 3. Lig’e yüksel müsabakaları Yozgat’ta yapılacak.

Yozgatspor Kulüp Başkanı Nurullah Nurdoğan, yükselme müsabakalarının Yozgat’ta yapılmasının ile ekonomik anlamda da önemli katkıları olacağını belirtti.

Başkan Nurdoğan, "Müsabakaların ilimizde oynanması için başbakan yardımcımız sayın Bekir Bozdağ’la görüştük. Sayın Bozdağ da bizim teklifimize olumlu yaklaşarak yükselme müsabakalarının Yozgat’ta oynanması için ilgili yerlerle ile görüşerek ilimizde müsabakaların yapılmasını sağladı. Oynanacak müsabakaların Yozgat ekonomisine de önemli katkıları olacak. Bu vesile ile bize ilimize bu imkanı sağladığı için kulübümüz ve spor severler adına Başbakan Yardımcımız Sayın Bozdağ’a çok teşekkür ediyoruz." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER