ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Eylül 2013 Çarşamba 07:31

'Terim'i satanı biz de satarız'

Terimi satanı biz de satarız

Galatasaray taraftarı gecenin ilerleyen saatlerinde Fatih Terim'in Tarabya'daki evindeydi...


Galatasaraylı taraftarlar, görevine son verilen teknik  direktör Fatih Terim'in Tarabya'daki evinin önünde toplanarak, deneyimli teknik  direktöre destek verdi.

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu'nun Terim'in sözleşmesinin  feshedildiğini açıklamasının ardından Florya Metin Oktay Tesisleri önünde  toplanarak kararı protesto eden ve yönetimi istifaya çağıran taraftarlar, daha  sonra konvoy halinde deneyimli teknik adamın Tarabya'daki evine geçti.

 Yaklaşık 500 sarı-kırmızılı taraftar, evinin önünde bir araya  geldikleri Terim'e tezahüratlarla sevgi gösterilerinde bulundu.  "İmparator Fatih  Terim" şeklinde tezahüratlar yapan taraftarlar, kulüp başkanı Ünal Aysal'ı da  istifaya çağırdı.

Fatih Terim, yoğun ilgi karşısında evinden çıkarak taraftarların  yanına geldi. Taraftarları selamlayarak, helallik isteyen tecrübeli teknik  direktörün oldukça üzgün olduğu görüldü. Terim, taraftarlara, "Hakkınızı helal  edin" dedikten sonra tekrar evine döndü.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, daha sonra güvenlik görevlileri ve tribün  liderlerinin yönlendirmesiyle Terim'in evinin bulunduğu sokaktan ayrılarak,  sahildeki anayola indi. Bu sırada taraftarların yoğunluğu nedeniyle trafik bir  süreliğine durdu.

Taraftarların ayrılmasının ardından Terim, polis eskortu eşliğinde  evinden çıkış yaptı. Ancak taraftarlar, anayolda Terim'in içinde bulunduğu aracın  önünü keserek, "Hocayı satanı biz de satarız", "Ünal Aysal istifa" ve "Cim Bom  Bom halkındır, lisenin değil" şeklinde sloganlar attı.

Fatih Terim'in aracı, taraftarların yoğun ilgisi nedeniyle güçlükle  ilerleyerek bölgeden uzaklaştı.

 FATİH TERİM GÖZYAŞLARINA BOĞULDU!

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında, Ertem Şener Fatih Terim'le ilgili çok ilginç bir detayı seyircilerine aktardı.

Gelen bilgiyi seyircilerine aktaran Ertem Şener, "Galatasaray taraftarı Terim'in evine gitmiş, Fatih Terim ilk defa gözyaşı dökmüş. Fatih Terim ağlamış." ifadelerini kullandı.
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER