ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Kasım 2014 Pazartesi 00:26

Terim'den, Volkan krizi için ilk açıklama!

Terimden, Volkan krizi için ilk açıklama!

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Kazakistan maçı sonrası açıklamalarda bulundu.


Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Kazakistan maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim'in açıklamaları şu şekilde:

"Umarım bundan sonraki maçların tamamını kazanırız, kazanmak için uğraşacağız. Bugün hakikaten iyi bir mücadele oldu. Oyunun tamamı bizim kontrolümüz altında geçti. İlk yarı muhteşem oynadılar. Muhakkak, Kazakistan ile Türkiye arasında bir futbol farkı olabilir, ancak güçleri ve istekleri ciddiye alınması gereken bir takım olduklarını gösteriyordu. Ancak biz inşallah hep böyle olacağız.

Açıkcası biz süreç sonrası, soyunma odası, dışarısı hepsini beraber konuşacağız. Ben içerideydim, dışarıda ne olduğunu bilmiyorum. Hep beraber değerlendireceğiz. Sonra bir şeyler söyleyeceğiz. Ne desem yanlış olur. Tamamen net olarak bir bilgi sahibi olmalıyız ki, herkesi doğru değerlendirelim. Volkan oynayamayacak durumdaydı. Biraz önce beraberdik, soyunma odasındaydı. Üzgündü tabii. Gitti, geri gelmek zorundaydı, esame listesinde yer aldığı için. Beli de ağrıdığı için o raporu vermek zorundaydık.

Arda orada penaltı da istemedi, ama atmış gibi göründü. Çok önemli bir oyuncu Arda ve bugün de verdiğimiz görev değişik yerdeydi, başarılı oldu. Arda bizim takımımızın önemli bir silahı. Hollanda gibi maçlarda Arda gibi oyunculara ihtiyaç olunur, ancak alışmalı milli takım da. Çıkarmadım, zevk alıyor diye. Benim de aklıma gelmedi, orada benim de hatam olabilir, 3 dakika var."

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER