ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Kar Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Kasım 2014 Cumartesi 12:32

Terim ilk 11'i açıkladı! Sürpriz isimler

Terim ilk 11i açıkladı! Sürpriz isimler

Fatih Terim ve İsmail Köybaşı, Kazakistan maçı öncesinde basın toplantısında konuştu.


Euro 2016 Grup Elemeleri'nde Kazakistan ile karşılaşacak olan Türkiye'de futbolculardan İsmail Köybaşı ile Futbol Direktörü Fatih Terim bir basın toplantısı düzenledi.

KAZAKİSTAN MAÇI KADROSU

"Hiç sakatımız yok. Kötü giden maçlardan sonra sakatlıkların arttığını, bahanelerin çoğaldığını görmekteyiz ancak aldığım son rapora göre herkes iyi, herkes hazır. Gökhan Gönül de iyi. Maça kadar daha da iyi olacak. Onun dışında tüm sakatlar düzeldi."

İşte Milli Takım'ın Kazakistan 11'i: Volkan - Gökhan Gönül - Caner - Serdar Aziz - Semih Kaya - Selçuk inan - Ozan Tufan - Volkan Şen - Arda Turan - Olcay Şahan - Burak Yılmaz

"Söylemek isteyip de söyleyemediğim bir şeyler olabilir ama buranın havasını bozmasına gönlüm razı olmaz."

İSMAİL KÖYBAŞI

"Bu karşılaşmanın öneminin hepimiz farkındayız. Önümüzdeki Kazakistan maçına ve galibiyete odaklanmalıyız. Hepimiz için çok önemli bir Brezilya maçı geçirdik. İyi bir ders çıkardığımızı düşünüyorum, Kazakistan maçına umutla bakıyoruz."
"Moral motivasyonumuz iyi durumda. Alacağımız galibiyetler bizde özgüven yaratacaktır. Sizler de farkındasınız ki ard arda alacağımız galibiyetler durumumuzu nasıl değiştirecek... Herkes bunun bilincinde olmalı."

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER