ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Eylül 2013 Cuma 14:13

Terim, Hagi'nin yolunu açtı!

Terim, Haginin yolunu açtı!

Türkiye - Romanya maçında yenilen Romanya Teknik Direktör değişikliğine gidiyor. Rumen basınında çıkan haberlere göre Romanya takımının başına Hagi'nin getirileceği idda edildi.


 
2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde A Milli Futbol Takımımız'a 2-0 yenilerek Brezilya'daki finallere gitme şansını iyice azaltan Romanya'da teknik direktör değişikliği gündeme geldi.
 
Fatih Terim yönetimindeki Ay-yıldızlılar karşısında hiçbir varlık gösteremeyen ve yenilginin faturasını teknik direktör Victor Piturca'ya çıkaran Romanya'da yaklaşan federasyon seçimi sonrası teknik direktör değişikliğine gidilebileceği iddia edildi.
 
Rumen basınında yer alan haberlerde, federasyon başkanlığı için en güçlü aday olan Gheorghe Popescu'nun, göreve seçilmesi halinde Piturca'nın yerine eski takım arkadaşı Hagi'yi teknik adamlık koltuğuna oturtmak istediği ifade edildi.
 
Haberlerde, Türkiye karşısında alınan yenilgi sonrası sözleşmesi 2016 yılı başında bitecek olan Victor Piturca'nın tüm kredisini doldurduğu ve son iki maçın ardından finaller için bilet alınsa dahi takımı Brezilya'ya Hagi'nin götürebileceği okuyuculara aktarıldı.
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER