ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Kasım 2014 Cuma 13:01

Terim devreye girecek

Terim devreye girecek

Beşiktaşlı futbolcular yaşanan son olaylardan sonra Fenerbahçeli Emre, Caner ve Volkan’a tavır aldı


Beşiktaşlı futbolcular, Fenerbahçeli Emre, Caner ve Volkan’a tavır aldı. Siyah-beyazlıların, “Emre’ye kimse bizim gibi tepki göstermemiş galiba. Milli Takım’ın yeri çok ayrı ama onlarla artık eskisi gibi samimi olmayız” dedikleri ortaya çıktı. Millyet'ten Serdar Sarıdağ'ın haberine göre, Beşiktaşlı futbolcuların, Fenerbahçe derbisinde yaşanan olaylar ve tartışmalar nedeniyle sarı-lacivertlilerin kaptanı Emre Belözoğlu’na olan kızgınlığı dinmek bilmiyor. Siyah-beyazlı futbolcuların, Emre’nin yanı sıra Caner Erkin ve Volkan Demirel ile de konuşmama kararı aldıkları ortaya çıktı.

Derbiden sonra yaşanan olayları kendi aralarında değerlendiren Beşiktaşlı oyuncuların, Milli Takım kamplarında bir araya geldikleri Emre, Caner ve Volkan ile şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadıklarını dile getirdikleri öğrenildi.

Derbideki olaylardan üzüntü duyduklarını kaydeden siyah-beyazlıların, “Bugüne kadar Emre’ye hiç kimse bizim gibi tepki göstermedi galiba. Emre yaşca bizden büyük. Tabii ki ağabeylerimize saygı duyarız ama kimse bize bu şekilde davranamaz. Daha önce oynadığı maçlarda kimse Emre, Caner ve Volkan’a gereken tepkiyi göstermemiş. Biz bu oyuncularla bundan sonra eskisi gibi samimi olmayız. Milli Takım’ın başımızın üstünde yeri var fakat sadece işimiz gereği konuşuruz” ifadelerini kullandıkları belirtildi.

Çek Cumhuriyeti ve Letonya maçları öncesi Gökhan Töre kriziyle mücadele etmek zorunda kalan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in, Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı oyuncular arasında sorun yaşanmasını kesinlikle istemediği kaydedildi.

Terim devreye girecek

Terim’in, Brezilya ve Kazakistan’la oynanacak maçlardan önce kampa çağıracağı futbolcularla ayrı ayrı konuşarak, sorunların ay-yıldızlı ekibe yansıtılmaması konusunda ciddi uyarılarda bulunacağı ifade edildi.

Gırtlak Gırtlağa 

Veli Kavlak, Olcay Şahan'ın kırmızı kartla atıldığı pozisyonun ardından Emre Belözoğlu'nun boğazına sarılmıştı. Veli'ye aynı karşılığı veren Emre, maçtan sonra boynundaki sıyrığın sorulması üzerine, "Kendimi çizdim" diyerek, siyah-beyazlı futbolcuyu işaret etmişti.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER