ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Haziran 2014 Perşembe 16:24

Teknik Direktör Akçay Akhisarspor'la anlaştı

Teknik Direktör Akçay Akhisarsporla anlaştı

Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay, Yılmaz Atabarut Tesisleri'nde düzenlenen törenle imza attı.


Spor Toto Süper Lig ekibi Akhisar Belediyespor'un 1+1 yıllık anlaşma sağladığı Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay, Yılmaz Atabarut Tesisleri'nde düzenlenen törenle imza attı. Törene Akhisar Belediyespor Kulüp Başkanı Hüseyin Eryüksel ve yönetim kurulu üyeleri, Akçay’ın yardımcıları Hüseyin Çimişir ve Turgut Kural, kaleci antrenörü Nihat Yüksel ve kondisyoner Hakan Çalışkan katıldı.

İmzaların atılmasından sonra bir konuşma yapan Teknik Direktör Akçay, “Bizim karakterimize uygun bir takıma geldik. Birlikte uyumluluk içerisinde çalışabileceğimiz bir ortam. Zaten camia olarak istikrar ve devamlılıktan yana anlayış geliştirmiş, hem teknik adam hem oyuncu hem de çalışanlarına karşı hamilik yapmış ve işbirliği yapmış bir camiaya geldik. Biz de bu işbirliğine açığız. Yapı ve doku olarak bize uygun bir ortam. Çok başarılı olacağımıza inanıyoruz ve bunun için buradayız. İddialı bir çalışma içerisinde olacağız. Her şey, büyük Akhisarspor camiası için." dedi.

İç transferle ilgili transfer komitesiyle çalışma içinde olacaklarını da ifade ederek, “Elimizde istatistiklerimiz var, bu sonuçları önümüzdeki sezonun zorluğuna göre değerlendireceğiz. Gidenler olabilir ama çok fazla dokuda değişiklik olacağını sanmıyorum." diye konuştu. Bir iki gün içinde yönetime hem iç hem de dış transferle ilgili raporu yönetime sunacaklarını belirten Akçay, “5+3’ü dikkate alarak bir transfer politikası izleyeceğiz. Bu transfer politikasının, kulübün ekonomisine ve ihtiyaçlarına göre olması konusunda ciddi bir çalışmamız var. Gelecek oyuncuların takıma uyumluluklarını da iyice araştırmayı planlıyoruz." dedi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER